POLECAM

 


W KVLT znajdziecie:
– najświeższe informacje z polskiej i zagranicznej sceny w szerokim pojęciu rocka i metalu;
– wywiady z zespołami;
– recenzje płyt;
– relacje i zdjęcia z koncertów;
– konkursy, w których do wygrania będą płyty CD i bilety na koncerty.


  • Świdnicki Ośrodek Kultury
  • Oficjalny profil Świdnickiego Ośrodka Kultury na FB

https://www.facebook.com/SwidnickiOsrodekKultury/


Metal Mine Festival to impreza dedykowana fanom muzyki metalowej. Pierwsza edycja imprezy odbyła się 20.08.2016 w Wałbrzychu w jednym z najbardziej wyjątkowych obiektów w Europie – Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia.

Na scenie wystąpili: Warbell, Disorder, Cinis, The Sixpounder, Terrordome, Bloodthirst, Tortharry, lllusion, Decapitated, Luna Ad Noctum.

To co nas wyróżnia to naprawdę doskonałe nagłośnienie, wyjątkowa lokalizacja, chęć zaprezentowania  interesujących artystów!


  • Festiwal Uwolnić Muzykę  Impreza plenerowa promująca ciężkie, gitarowe granie. Swoje początki miała w 2012 roku i z roku na rok rozwijała się umacniając swoją pozycję na festiwalowej mapie Polski. Organizatorzy festiwalu od początku postawili na mocne rockowo – metalowe brzmienia, zapraszając znane zespoły, oraz dając szansę do zaprezentowania się młodym mniej znanym kapelom.Przez festiwalową scenę w ubiegłych latach przewinęły się m.in. takie kapele jak : Closterkeller, Materia, Obscure Sphinx,Turbo czy Christ Agony. Przyszłoroczna edycja jak zapowiadają organizatorzy festiwalu ma być przełomowa, bowiem do sprzedaży po raz pierwszy trafiły wejściówki, co ma na celu m. in. poprawę jakości lineupu jak i całego festiwalu. W przyszłym roku w roli headlinerów imprezy zobaczymy legendę polskiej sceny metalowej zespół Kat i Roman Kostrzewski oraz fenomenalną grupę black doom metalową Batushka która od dwóch lat odnosi sukcesy na całym świecie.
  • http://festiwaluwolnicmuzyke.pl/
  • https://www.facebook.com/uwolnic.muzyke/

 


CORE-PORATION to agencja koncertowa, założona przez grupę przyjaciół, których połączyły wspólne muzyczne fascynacje. Pierwszy nasz koncert odbył się  we Wrocławiu w 2004 roku. Od tego czasu wspieramy scenę muzyczną poprzez organizację i produkcję koncertów. 

Nasze serca biją szybciej przy słuchaniu hardcore, metal, punk, alternative, garage, ska, psychobilly, industrial, noise, grindcore, rock’n’roll i wielu innych niekomercyjnych gatunków muzycznych. Taką też muzykę najchętniej prezentujemy w czasie organizowanych imprez. Robimy koncerty duże i małe, ale za każdym razem stawiamy sobie za cel, aby było po prostu ciekawie.

Doświadczeń nie można nam odmówić. Do dziś zrealizowaliśmy kilkadziesiąt koncertów w różnych miastach Polski. Gościliśmy na scenach wiele znakomitych zespołów, a wśród nich:  EXODUS, MADBALL, NAPALM DEATH, AGNOSTIC FRONT, SUFFOCATION, H2O, HYPOCRISY, SWORN ENEMY, KRISIUN, UNSANE, VOIVOD, MURPHY’S LAW, THE REAL McKENZIES, THE QUAKES  i wielu, wielu innych.


  • Knock Out Productions to przede wszystkim grupa przyjaciół, którzy organizując koncerty starają się promować w Polsce interesujących Artystów.Muzyka od zawsze wypełniała ogromną część naszego życia. Kupowanie płyt, chodzenie na koncerty, jeżdżenie na festiwale czy granie w zespole – dla każdego z nas to ważne aspekty wielkiej i wieloletniej fascynacji przeróżnymi gatunkami muzyki. Ze zwykłego hobby wykształciła się chęć zorganizowania wokół niego czasu wolnego, co później przekształciło się w pracę i sposób na życie.Kilkanaście lat temu zaczynaliśmy niezależnie od organizowania małych, lokalnych imprez a z biegiem czasu zdobywaliśmy coraz więcej doświadczenia i aktualnie jesteśmy odpowiedzialni za około 100 koncertów rocznie w całej Polsce.Jak dotąd jako Knock Out Productions mieliśmy przyjemność współpracować z takimi Artystami jak Diana Krall, Toto, Zaz, Rodriguez, Morrissey, Chris Botti, Lindsey Stirling, John Mayall, Sabaton, In Flames, Lamb of God, Black Label Society, Jessie Ware, Crystal Fighters, Parov Stelar, Rae Sremmurd, Bring Me The Horizon, Bullet For My Valentine, B.A.P, Gackt, Miyavi, Kreator, Anthrax, Editors, Megadeth, Meshuggah, Archive, Ministry, Machine Head, Sepultura, Testemant, Accept, Apocalyptica, Living Colour, Suicidal Tendencies, Ulver, Sick Of It All, Ignite czy The Dillinger Escape Plan, a to tylko mała część Artystów, z którymi pracowaliśmy.Mamy też na koncie organizację trzech festiwali: Knock Out Festival w 2009 roku oraz polską edycję Metalfest 2012 oraz 2013. Od 2007 roku pracujemy również przy produkcji festiwalu Open’er.Specjalizujemy się w mocnej muzyce, ale nasze muzyczne horyzonty sięgają bardzo szeroko.Knock Out Productions to także szereg osób, które zawsze chętnie nam pomagają. Kłaniamy się nisko – wiecie że ta pomoc jest nieoceniona i to dzięki Wam działamy dalej.Olej Youtube’a, prawdziwe muzyczne emocje są tylko i wyłącznie na żywo!
  • https://www.knockoutprod.net/pl
  • https://www.facebook.com/productions.knock.out/